Ünlü çift soluğu balayında aldı: Mutluluktan uçuyorlar

GENÇ SEVGİLİ, EVLİLİĞE RAZI ETTİ
O aslında yıllarca evliliğe hiç inanmayan ünlülerden biri olarak biliniyordu. Bu durum boşuna da değildi üstelik. Lisana kolay, tam 18 yıl hayatı paylaştığı sevgilisiyle evlenmeye bir türlü yanaşmamıştı. 

Bununla da kalmadı evliliğin kendisine nazaran olmadığını açıkça söyledi. Hatta buna münasebeti de hazırdı. 18 yıl birlikte olduğu sevgilisinin de kendisinin de ebeveynlerinden ötürü evliliğe çok sıcak bakmadığını savundu.

Oyuncu, anne ve babasının kendisi şimdi 2 yaşındayken boşandığını ve bir daha da asla evlenmediklerini hatırlattı yıllarca. 

Ama ortadan vakit geçti. Hayatına o denli bir genç bayan girdi ki “Benim tabiatıma aykırı” dediği evliliğe razı oldu. Geçen hafta da ünlü konukların huzurunda, memnunluktan ayakları yerden kesilir bir formda evlendi. Artık de çiçeği burnunda çift balayına çıktı.

MUTLULUKTAN AYAKLARI YERDEN KESİLDİ
Böyle uzun uzun anlattığımız, yıllarca “evlilik karşıtı” olduğunu söyleyip sonra da kendisinden 17 yaş genç sevgilisiyle evlenen bu ünlü oyuncu, son devirde Mad Men ile hafızalarda yer eden Jon Hamm.

52 yaşındaki Jon Hamm ile 35 yaşındaki Anna Osceola, geçen hafta California’da hayatlarını birleştirdi. Çiftin memnunluktan ayaklarının yerden kesildiği bu özel günde ortalarında Brooke Shields ve Tina Fey’in de bulunduğu ünlü konuklar da hazır bulundu.

DİZİNİN FİNAL KISMINDA TANIŞTILAR
Jon Hamm ile Anna Osceola’nın tanışma ve evlilik hikayeleri de farklı aslında. Biraz evvel Hamm’in 18 yıl boyunca birlikte olup bir türlü evlenmediği sevgilisinden kelam etmiştik. İşte o eski sevgili, oyuncu meslektaşı Jennifer Westfeldt idi. Herkes artık onların evleneceğini düşünürken çift 2015 yılında ayrıldı.

Bu ayrılığın üzerinden çok kısa bir mühlet geçmişti ki bu sefer Hamm’in hayatına Anna Osceola girdi. Bunun nedeni de Mad Men dizisi esasen.

Osceola, o dizinin son kısmında küçük bir rolde konuk oyuncu olarak yer almıştı. Çift bu hususta net bir açıklama yapmadı. Lakin Jon Hamm’in Jennifer Westfeldt ile ayrılığında bu ani aşkın tesiri olduğu konuşuluyor.

SOLUĞU BALAYINDA ALDILAR: Uzun kelamın kısası Jon Hamm ile Anna Osceola, geçen hafta evlendiler. Alışılmış ki her yeni evli çift üzere soluğu balayında aldılar. Seçtikleri rota ise İspanya’nın beğenilen tatil adası Mayorka oldu. Çiçeği burnunda çift, orada hem denizin ve güneşin keyfini çıkardı. Bu ortada her fırsatta birbirlerine olan aşklarını da gözler önüne serdiler.

ÖPÜCÜK YAĞMURU
Mutlu çift, evvelki gün de Mayorka’da denize girerken objektiflere takıldı. Hamm açık mavi renkte bir mayo giydi. Osceola ise üzerine çok yakışan sarı bikinisiyle dikkat çekti.

Hayatlarının en hoş seyahatine çıktıkları uzaktan bile belirli olan çift, Mayorka’nın kayalıklarında yürüdü. Sonra birebir noktalardan sırayla denize atladı.

Bunun akabinde yan yana duş alan Anna Osceola ile Jon Hamm, o anlarda hislerine hakim olamayıp birbirlerini öpücüklere boğdu.

Mutlu çift, denizde de birbirinden hiç ayrılmadı. Mavi suların dalgaları ortasında romantizm yaşadılar. Kıyıya da el ele çıktılar.

GENÇ AŞKI FİKRİNİ DEĞİŞTİRDİ
Her ne kadar uzun müddetli sevgilisiyle evlenmeye yanaşmamış olsa da Anna Osceola ile birlikteliği başladıktan sonra bu fikre de sıcak bakmaya başladı Jon Hamm.

Bunun işaretlerini de geçen yılın eylül ayında Howard Stern’in programına konuk olduğunda verdi oyuncu.

Stern’in, günün birinde evlenip evlenmeyeceğiyle ilgili bir soruya Jon Hamm “Bir gün hayatının bu dönemeçlerinden birini gerçekleştirebileceğini” söyledi.

Zaten bu cevabın üzerinden bir yıl bile geçmeden Osceola ile evlenerek, o program sırasında söylediklerinde önemli olduğunu kanıtladı.

‘BİR BAĞLANTIM VAR VE RAHAT HİSSEDİYORUM’: Hamm, o söyleşide Anna Osceola ile münasebeti hakkında da şunları söylemişti: ” Şu ana hayatımın, kendimi sakin hissettiğim bir dönemindeyim. Şu anda bir ilgi içindeyim ve rahatım.” Görünüşe nazaran bu rahatlığı ve sakinliği sürdürmek için de Anna Osceola ile hayatını resmen birleştirme kararı aldı ünlü oyuncu.

Osceola ile Hamm, denizden bile el ele çıktılar.

Jon Hamm, 18 yıl boyunca meslektaş Jennifer Westfeldt ile birliktelik yaşadı. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir